GETAC od ELVAC

CZ

EN

O Getac
Notebooky
Tablety
Přislušenství
E-Shop
black

Notebooky a tablety Getac splňují nejpřísnější armádní normu a MIL-STD-810H, MIL-STD-461G.

black

Getac vyvinul speciální šasi z hořčíkových slitin a polymerů, která ochrání citlivé komponenty za každých okolností.

black

Tablety Getac lze velmi rychle a jednoduše přestavět na plnohodnotný notebook a s pomocí doku integrovat do vozidla.

black

Speciální technologie QuadraClear® a LumiBond®2.0 zajišťují displejům Getac jedinečné zobrazovací vlastnosti a možnost dotykového ovládaní i v rukavicích.

black

Getac na své produkty nabízí až 5 let záruky a garantuje výměnu či opravu vybraných komponent jednou ročně ZDARMA.

O ELVAC | AUTORIZOVANÝ PRODEJCE
O GETAC | VÝROBCE

Společnost ELVAC, a.s. dodává komplexní průmyslová řešení a výpočetní techniku pro průmyslové použití již více než 30 let. Za tu dobu naši lidé ušli dlouhou cestu, na které nasbírali spoustu zkušeností a mohou Vám tak nabídnout řešení, které dostojí jakýmkoliv vašim požadavkům. Každého zákazníka a jeho projekt si pečlivě prostudujeme a až poté pro něj volíme konkrétní produkty a způsob jejich nasazení.

Odolné notebooky a tablety značky Getac jsme již úspěšně implementovali do průmyslových a výrobních provozů či veřejného sektoru. Našimi zákazníky jsou soukromé společnosti z nejrůznějších odvětví či složky integrovaného záchranného systému. Proto když chcete Getac, volte ELVAC! Ozvěte se nám a poznejte svět produktů Getac do nejmenších detailů.

Firma Getac sídlící na Tchajwanu se návrhu a výrobě odolných zařízení věnuje již od roku 1989. Za tu dobu uvedla na trh spoustu úspěšných modelů odolných notebooků a tabletů. Její produkty se pak velmi rychle rozšířily do celého světa. Díky usilovnému výzkumu vyvinula také několik vlastních technologii jako speciální displeje QuadraClear® a LumiBond®2.0 či integraci nočního vidění přímo do laptopu.

Getac se zaměřuje především na profesionály, kteří požadují nekompromisní odolnost a výkon. Spokojenými zákazníky jsou zaměstnanci mnoha firem z oblastí, jako jsou výroba automobilů, petrochemie, těžby a nejrůznějších druhů výrobního a zpracovatelského průmyslu. V neposlední řadě jsou díky přísné armádní certifikaci MIL-STD-810G, MIL-STD-461F tato odolná zařízení užívána armádou a záchrannými složkami. Nasazení odolných tabletů a notebooků Getac je vhodné všude tam, kde běžné zařízení již nestačí a často selhávají nebo tam kde je kladen důraz na absolutní bezporuchovost.

O GETAC | VÝROBCE

Notebooky a tablety, které pomáhají zachraňovat životy

Kde jinde mohou být technologie prověřeny lépe, než tam, kde jde o vteřiny a správná rozhodnutí mohou znamenat rozdíl mezi životem a smrtí. Odolné tablety a notebooky Getac jsou dnes a denně pomocníky policistů, hasičů a záchranářů po celém světě. Poskytují jim důležité informace, díky kterým se mohou správně rozhodovat.

GOdoloné tablety a odolné notebooky GETAC

Do prachu i do bláta

Stavba, výroba, zemědělství, tam všude panují podmínky, které jsou pro výpočetní techniku opravdovou výzvou. Ať už si pro svou práci vyberete některý z notebooků či tabletů, můžete si být jistí, že ani po delším užívání na něm extrémy nezanechají stopy. Vy se tak budete moci soustředit na své úkoly namísto toho, abyste museli řešit servisní zásahy.

GETAC záruka

GETAC zařízení mají jednu z nejnižších poruchovostív průmyslu, díky čemuž si společnost Getac může dovolit na všechna svá zařízení záruku 3 až 5 let. Ve spolupráci se společností DHL poskytuje unikátní služby Pack & Collect a Bumper to Bumper.

Odolné notebooky a tablety Getac jsou plně kompatibilní s novým operačním systémem Windows 11, zjistěte více o výhodách nového systému a jeho implementaci na zařízeních Getac ZDE.

Logo Windows 11

Getac Záruka se nevztahuje na poruchy, které si zákazník způsobí sám.

Poškozené zařízení musí zákazník sám zabalit.

GETAC bumper to bumper

ROZŠÍŘENÁ ZÁRUKA GETAC NEBOLI BUMPER TO BUMPER

Toto rozšířené pojištění k záruce GETAC je navrženo jako mimořádná ochranná pojistka, která rozšiřuje standardní Getac záruku a pokrývá poškození, ke kterému dochází v důsledku náhodného upuštění, vlivu životního prostředí a mimořádné události, které nebyly způsobené úmyslně.

VÍCE K ZÁRUKÁM GETAC NELEZNETE V PDF ZDE

Originální náhradní díly a příslušenství Getac

Sháníte originální náhradní díly jako jsou baterie, klávesnice či displeje nebo příslušenství v podobě speciálních držáků do vozidel apod.

Jsme oficiální distributor náhradních dílu a příslušenství pro odolné tablety a notebooky značky Getac. Vyplňte poptávkový formulář a my pro Vás dle sériového čísla najdeme jakýkoliv náhradní díl či příslušenství. 

PROČ ZVOLIT GETAC?

Getac_msite_icon_vlastnosti06

Extrémní podmínky

Schopnost pracovat v jakémkoli prostředí je rozhodující. Všechny laptopy a tablety jsou navrženy pro práci v těch nejnáročnějších prostředích, což dokládá armádní certifikace MIL-STD-810H, MIL-STD-461G a IP67. Díky těmto vlastnostem mohou pracovat za extrémních povětrnostních podmínek, jako jsou vítr, déšť či prach a to vše při teplotách od mrazivých -29 °C až po tropických +63 °C.

Getac_msite_icon_vlastnosti03

Nejnovější technologie Intel®

Nejnovější robustní odolné notebooky a tablety jsou postaveny tak aby dosahovaly těch nejvyšších výkonů. Jsou vybaveny výkonnými procesory Intel® Core™, superrychlým flashovým úložištěm (SSD) a v případě notebooků vysoce výkonnými grafickými kartami, které pomáhají akcelerovat výpočty.

Getac_msite_icon_vlastnosti05

Materiálová inovace

Všechny produkty Getac byly testovány mezinárodně uznávanou, nezávislou výzkumnou laboratoří, která zajišťuje, že splňují či dokonce překračují požadavky armádní certifikace MIL-STD-810G, MIL-STD-461F a IP. Tyto certifikace jsou ověřovány těmi nejpřísnějšími testy a dosahují na ně pouze ta nejodolnější zařízení.

Getac_msite_icon_vlastnosti04

Materiálová inovace

Pouze společnost Getac navrhuje a vyrábí své odolné notebooky a tablety včetně návrhu samotné šasi. Letité zkušenosti s výrobou hořčíkových slitin a nárazuvzdorných polymerů umožňují vytvořit odolný počítač, který vydrží tvrdé pády a nárazy nejrůznějších předmětů

Getac_msite_icon_vlastnosti01

Nepřekonatelné dotykové displeje

Revoluční technologie LumiBond®2.0 spojuje sklo displeje s dotykovým panelem a LCD displejem, čímž zlepšuje dotykové funkce a zajišťuje lepší čitelnost displeje na přímém slunci nebo v silně prosvětlených prostorách. Technologie LumiBond®2.0 také umožňuje pohodlné dotykové ovládání i v rukavicích, což usnadňuje práci v terénu a všude tam kde jsou vyžadovány ochranné pracovní pomůcky.

Getac_msite_icon_vlastnosti02

Připraveny pro použití ve vozidle

Speciální dedikovaný systém GPS umožňuje terénním pracovníkům ve vozidlech dosáhnout nevyšší přesnosti určení polohy ve své třídě. Dokovací stanice uzpůsobené pro vozidla zajistí bezpečné a pohodlné umístění zařízení v jakémkoliv typu dopravního prostředku

odolné notebooky

Odolný notebook Getac

Odolné notebooky Getac jsou speciálně navržené pracovní stanice a patří mezi ty nejodolnější počítače, které kdy byly vyrobeny. Denně pomáhají s plněním pracovních úkolů tisícům profesionálů po celém světě.

Jejich displeje s technologií QuadraClear® Vám poskytnou ostrý a čitelný obraz za jakýchkoliv světelných podmínek. Šasi z hořčíkových slitin je ochrání před pády, nárazy předmětů, vodou i prachem. Výkonné procesory Intel I7 pak zaručí, že s Vámi vždy udrží pracovní tempo.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA MODELŮ

Odolné notebooky do vozidel

STVOŘENO PRO VOZIDLA

Díky speciálním dokovacím stanicím je umístění notebooku do vozidla velmi jednoduché a pohodlné. Ať už budete řídit záchranný speciál, servisní vozidlo nebo třeba kombajn, notebook Getac se stane Vašim chytrým spolujezdcem. Bezpečnostní zámek zabraní jakémukoliv pokusu o krádež.

Odolný notebook do ternénu

BEZPEČNOST PŘEDEVŠÍM

Getac si plně uvědomuje, že ochrana dat je pro jeho zákazníky stejně klíčová jako odolnost. Všechny laptopy disponují několika systémy pro ověření identity. Dle modelu jsou laptopy vybaveny biometrickým snímačem otisku prstů, RFID čtečkami či mikročipy TPM 2.0. Podporován je také systém Windows Hello pro rozpoznávání obličeje.

Tomáš Gebauer je náš produktový manager a o produktech Getac ví snad všechno. Zavolejte mu nebo napište a zeptejte se na vše, co vás zajímá. Protože víme, že vlastní zkušenost je to nejcennější, rádi za Vámi po domluvě přijedeme a předvedeme Vám portfolio Getac osobně.

Odolné tabelty

odolné tablety

Jen těžko byste hledali odolnější mobilní zařízení než ta od Getac. Robustní těla odolných tabletů z hořčíkových slitin v sobě kombinují výkon pracovní stanice s všestrannou mobilitou a odolností. Integrované snímače a výkonná kamera pomohou se sběrem dat. Navíc je můžete s pomocí doku kdykoliv lehce přestavět v plnohodnotný notebook nabízející hardwarovou klávesnici a všechny potřebné porty.

Firmou Getac vyvinutá technologie LumiBond®2.0 zaručí, že informace na displeji budou jasné a čitelné za jakýchkoliv podmínek. Tablety Getac Vás nezradí ani při těch nejtěžších pracovních úkolech v extrémním prostředí.

GETAC odolné tabelty

Z TABLETU NOTEBOOKEM HNED

Při používání odolného tabletu v terénu nemusí být softwarová klávesnice vždy vhodná, především pokud potřebujete zapisovat větší množství dat. Getac proto nabízí možnost přestavět své tablety na plnohodnotný notebook a to s rychlostí sobě vlastní. Díky doku navíc získáte touchpad a množství portů, které poslouží pro připojení nejrůznějších periferií.

VHODNÉ PRO
SBĚR DAT

Dle modelu jsou odolné tablety vybaveny biometrickým snímačem otisku prstů či RFID a NFC čtečkou. Společně s možností skenovat QR a EAN kódy pomocí vestavěných kamer jsou tablety Getac ideálními pomocníky pro hromadný sběr dat, evidenci majetku či bezpečnostní verifikaci osob.

Tomáš Gebauer je náš produktový manager a o produktech Getac ví snad všechno. Zavolejte mu nebo napište a zeptejte se na vše, co vás zajímá. Protože víme, že vlastní zkušenost je to nejcennější, rádi za Vámi po domluvě přijedeme a předvedeme Vám portfolio Getac osobně.

Kontaktní formulář

VYPLŇTE PROSÍM VAŠE ÚDAJE A MY SE VÁM BRZY OZVEME.

Kontaktujte nás

NOVÁ VLAJKOVÁ LOĎ GETAC X600

Společnost Getac představuje novou plně odolnou mobilní pracovní stanici s úhlopříčkou 15,6″, přináší velký skok ve výpočetním výkonu díky procesoru 11. generace Intel® Core™ i5 až i9 řady H, až 128 GB operační paměti a grafické kartě NVIDIA® Quadro® RTX3000.