Play Video
Realwear navigator 500 logo

JEŠTĚ ODOLNĚJŠÍ A VÝKONNĚJŠÍ…

Po úspěšném modelu HMT-1 přichází společnost RealWear s novým modelem Navigator 500. Nové smart brýle z předchozího modelu přímo vycházejí a jejich inovace jsou odpovědí na uživatelské zkušenosti s HMT-1. Jsou tedy ještě odolnější a ještě výkonnější aby Vám přinesly ten nejlepší možný užitek z rozšířené reality. Nechejte chytré brýle RealWear Navigator™ 500 aby se staly Vašim každodenním navigátorem, na kterého se můžete spolehnout při jakémkoliv úkolu, kdykoliv vás jen napadne.

Chytré brýle Realwear navigator 500 vlastnosti

V čem jsou RealWear Navigator 500 lepší?

Vylepšená kamera

Kamera je pro chytré brýle zásadní komponentou. Detaily záznamu teď budou až 4 násobně vyšší díky rozlišení 48 MPX. Vylepšený zoom nabídne až 6-ti násobné přiblížení, při zachování HD rozlišení Vylepšeno bylo také snímání za zhoršených světelných podmínek. Kamera je nyní samostatným modulem, který lze jednoduše vyměnit za jiný kamerový modul, například termokameru.

 
Výkonnější procesor

Pro ještě vyšší pracovní tempo byly Navigator™ 500 osazeny procesorem Snapdragon 662 jehož 8 jader dosahuje frekvence až 2 Ghz.

Nižší hmotnost

Pohodlí je u použití chytrých brýlí snad tím nejdůležitějším aspektem. RealWear snížil hmotnost nového modelu na neuvěřitelných 272g, což z Navigator™ 500 dělá jedny z nejlehčích brýlí pro rozšířenou realitu na trhu. Celkově je nový model o třetinu lehčí a užší.

Chytré brýle RealWear navigator 500
Ještě snadnější výměna baterie

Nový koncept hot-swap baterie umožňuje ještě snadnější výměnu bez nutnosti zařízení vypnout. Při troše šikovnosti nyní není nutné brýle ani sundávat během výměny z hlavy.

 
Více paměti

Kapacita operační paměti byla navýšena na 4GB, což podpoří nový výkonnější procesor a GPU. Pro vaše multimédia je teď dostupných celých 64GB.

Lepší odrušení okolního hluku

HMT-1 sebou přinesly revoluci v odrušení okolního hluku. Navigator™ 500 tuto funkci ještě vylepšily a odrušení hluku teď dosahuje hodnoty 100 dB.

V čem se

Realwear navigator 500 logo
Logo realWear Navigator

liší od konkurenčních řešení?

Cíl vývojářů společnosti RealWear byl od začátku jasný. Vytvořit produkt, který odolá těm nejtvrdším podmínkám, lze jej jednoduše ovládat a uživateli přinese pouze to, co opravdu potřebuje.

Na trhu dnes nalezneme spoustu sofistikovaných zařízení podobného druhu, avšak většina z nich jsou velmi křehká, nabízí spoustu složitých funkcí na úkor praktičnosti, a především brání uživateli v plném výhledu do okolí. K jejich ovládání je často nutné používat neverbálních gest rukou apod., což při práci není úplně nejvhodnější.

RealWear Navigator™ 500 jsou stejně jako jejich předchůdce HMT-1 navrženy tak abyste je mohli použít ihned bez složitého nastavovaní. Pomohou, rozšíří možnosti, ale zároveň nijak neomezí. Již po krátkém zaškolení dokáží zvýšit efektivitu práce a usnadnit pracovní procesy.

Stejně jako si berete svítilnu, tam kde není vidět, berete si RealWear Navigator™ 500 když potřebujete navigovat k úspěšnému zvládnutí úkolů i v těch nejtvrdších podmínkách.

Jak si vedou Navigator 500 v porovnání?

První termokamera pro chytré brýle